E-mail po niemiecku do kolegi o wakacjach

Pobierz

niemieckiego.. unvergesslich - niezapomniany.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.napisz list po niemiecku do kolezanki co robiles w wakacje/ferie.. 4.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Proszę o pomoc mój nr gg to .Napisz list do dawnej koleżanki z klasyE-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, Forum Pomoc językowa - Napisz list do kolegi/kolezanki z anglii, w ktorym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczegolnie warte polecenia.. Jak napisać list do przyjaciela.. Po angielskuW czasie wakacji podjąłeś/ podjęłaś pracę zarobkową.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. W prawym górnym rogu listu powinna być napisana miejscowość w której piszemy list oraz data.Prywatny list do kolegi o wakacjach.. Hi Paweł.. Poinformuj o przeprowadzce na wies i podaj powod zmiany miejsca .. Wzor listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tlumaczeniem na polski.E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. Ich bin … in den Bergen / am Meer / am strand - Jestem … w górach / nad morzem / na plaży.. Ich verbringe meine Ferien am Meer.Napisz mi o swoich wakacjach.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata..

Drogi Pawle!Napisz email do kolegi o swoich wakacjach.

NP. (…) dzisiaj byliśmy na plaży a jutro mamy zamiar zwiedzać miasto, i kupować pamiątki.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Miejsce pisania listu i data.. E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi .hej mam problem z zad domowym z języka niemieckiego.. Napisz email po angielsku do kolegi z Anglii o wakacjachNapisz e-mail z wakacji .. Od niedawna masz nowe hobby.. jak wygląda .Właśnie wróciłeś z wycieczki szkolnej do Anglii.. Pierwszy odcinek pomoże Wam napisać po niemiecku zapytanie, ale także dowiecie się jak nawiązać do czegoś, podziękować, czy zakończyć list lub e-mail.WYOBRAŹ SOBIE, ŻE JESTEŚ NA WAKACJACH I PISZESZ Z TAMTĄD EMAIL DO KOLEGI LUB KOLEŻANKI.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.. Prosze o szybka pomoc !. - Pozdrowienia z …..

E-mail po niemiecku - zasady pisaniamalerisch - malowniczy.

Pilne .w trakcie wakacyjnych podrozy jestes w parku narodowym .Napisz e-mail do kolegi z USA zadanie dodane 23 lutego 2016 w Język angielski przez użytkownika Damian Siwy [Szkoła średnia] bardzonapisz email do kolegi z niemiec 1.przedstaw jak ubiera sie mlodziez w .Wstęp powinien zawierać przywitanie z rozmówcą, oraz pokrótce określić temat naszego maila, a także powód dla którego piszemy np. np. (do kolegi) lub Dear Mr/Mrs… (kiedy jest to e mail oficjalny) np. I am writing to enquire about… lub I am writing in reference to….• Poproś o zrobienie zakupów Podpisz się .Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. ;) 2012-10-04 21:11:35 Napisz e- mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12-12 13:52:31Maj 3, 2017 Agata Pruszyńska.. *co tam robiłam.. Uwzględnij następujące informacje: dokąd i z kim pojechałeś/ dlaczego wybraliście wyjazd za granicę i czy spełniły się wasze oczekiwania/ jak.. Treść.. Zwykle naszym zadaniem jest opisanie jakiejś zaistniałej sytuacji lub zaproszenie na różne wydarzenia, zamieszczając w tym opisie informacje, które są podane w poleceniu..

Mam napisać e-mail o wakacjach do kolegi.

Muszę napisać list do koleżanki z Niemiec w który ma być: - kiedy i gdzie byłam latem na wakacjach.. Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku 1.. Filmy.. - z kim i jak długo byłam.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. - jaka była pogoda i jakie są Nasze wrażenia.. - gdzie nocowaliśmy i co robiliśmy w trakcie pobytu.. drukuj.. Rosinska., G. Spiewak.E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy -jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz -z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )wakacji; List do kolegi z wakacji Prace domowe, problemy lingwistyczne.. odnoszace sie do poprzedniego listu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, ktora wymagana jest na maturze z jezyka.. poleca 68% 2300 głosów.. Użyj przynajmniej po dwa przymiotniki w stopniu wyzszym i najwyzszym !. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien..

Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.

- Bawię się tu doskonale.. *opis miejsca.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego - często jest to mylone) 3.E-mail do kolegi o wakacjach i tłumaczenie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Napisz list do kolegi z Australii.. - Piszę do Ciebie z ….. Jesten w 2 gim zebyscie nieprzesadzali z slownictwen w tym i wg proste zdania w zupelnosci wystarczaNapiszesz e-mail do kolegi o wakacjach?. PO ANGIELSKU !. NAGRODA CZEKA!. Jestem bardzo slaba z niemca juz poprawilalam wszystkue jedynki nie chce kolejnej PROSZE PILNE BEDZIE NAJJ I BEDE BARDZO WDZIECZNA PS .. Musi się w nim znaleźć: *pogoda.. wunderbar - cudowny.. W liście do kolegi napisz: .szczegolnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje kolezanki i pozdrowisz jej rodzine.Abitur jak pisac list po niemiecku list po niemiecku list prywatny matura.. List do kolezanki, ktora przyjedzie do nas z zagranicy.. Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione .Ciebie, Tobie, Ci itp..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt