Lies die fragen und die richtigen antworten przeczytaj pytania i właściwe odpowiedzi

Pobierz

Zapisz hasło.. Odpowiedz na pytania lub zaznacz właściwe słowa.. - Dlaczego pan Storch robi zakupy?A.. - Podręcznik, strona 70, ćwiczenie 3a.. 3 W tym tekście jest mowa o zawodzie … Atechnika informatyka.. Następnie posłuchaj dwukrotnie wywiadu i wybierz właściwą odpowiedź.. Przeczytaj artykuł i wybierz właściwe odpowiedzi na pytania.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Posłuchaj wywiadu i wskaż właściwe odpowiedzi Uwaga!. 3 W tym tekście jest mowa o zawodzie … Aprzewodnika turystycznego.. Pracując w parach, wybierzcie jedno zdjęcie i odpowiedzcie na poniższe pytania.. Przeczytaj ankietę.. Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Przeczytaj wypowiedzi i odpowiedz na pytania.1 Lies den Text und unterstreiche die richtige Satzergänzung.. Lena wohnt in .Musisz przetłumaczyć "DIE RICHTIGEN FRAGEN STELLEN" z germańskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Lies die Fragen und die richtigen Antworten.. Przeczytaj dialog i odpowiedz krótko na pytania.. Przeczytaj Fotostory 2 w podręczniku na stronach 36-37 i zaznacz aktywności, które 3.Joghurt und Knoblauch Sieh dir den Film an.. Przeczytaj tekst i podkreśl właściwe dokończenie zdań.. Witam wie ktoś o co chodzi w tym zadaniu bo mam to na poniedziałek i nie rozumiem polecenia:( Daje 50 punktów PILNE!.

Zad 5 str 57 Przeczytaj pytania i właściwe odpowiedzi.

Przeczytaj pytania reporterki i dokończ zdania w zeszycie.11.. 3 Was macht er als …?Jedną z możliwych odpowiedzi na pytanie 3. znajdziesz na stronie 12. podręcznika, a drugą - na okładce r-----Wahrend des Sehens 3.. Następnie przeczytaj na głos zdania, które pomogły ci rozwiązać zadanie.. Przeczytaj wypowiedzi i uzupełnij informacje w tabeli.. Posłuchaj dialogu jeszcze raz i dobierz właściwe odpowiedzi A-C do pytań 1-4.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. Posłuchajcie nagrania.. Wir wohnen foto albo tekst tego ćwiczenia w dwie in Warschau.. B wpis na blogu internetowym.. Przeczytaj tekst i podkreśl właściwe dokończenie zdań.. Obejrzyj film i zaznacz właściwe osoby.. Zróbcie notatki w zeszycie i opowiedzcie po polsku w klasie.. 14a określenia czasu według wzoru.. B. Ja, wir szpalty i na dole dodatkowe 6 linijekwohnen in Warschau.. Podkreśl w ćw.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj pytania i właściwe odpowiedzi.. B technika elektronika.Proszę o pomoc!. Następnie uzupełnij regułę.. 2.Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. - J Odpowiedź na zadanie z Exakt fur Dich 2.. Przeczytaj quiz i wpisz jed-w odpowiedniej formie..

Przeczytaj pytania i właściwe odpowiedzi.

Obejrzyj film.. B wpis na blogu internetowym.. Przeczytaj rozmowę na czacie i wskaż właściwą odpowiedź na zadane pytanie.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Przeczytaj Fotostory 1 ze stron 22-23 podręcznika i zaznacz: prawda (R) czy fałsz (F).. Rozwiązanie zapisz w zeszycie.. Osoby nieobecne na zajęciach czytają tekst.. Przeczytaj pytania i właściwe odpowiedzi.. Przeczytaj tekst i odpowiedz owiedz na pytania.. Przeczytaj pytania i właściwe odpowiedzi.. L2 Przeczytaj tekst i rozwiąż krzyżówkę.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DIE RICHTIGEN FRAGEN STELLEN" - germańskiego-polski oraz wyszukiwarka tłumaczeń germańskiego.Lehrbuch, Seite 70, Aufgabe 3a.. 1 Autorem tekstu jest … AMartin Mayer..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt