Test z lektury małego księcia pytania otwarte

Pobierz

Są naiwne.. Podaj swoje imię:3.. Planeta Małego Księcia była: bardzo mała.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Planecie zagrażały: dęby.. Mały Książę bał się o.. Na jego planecie wyrośnie wielka sosna.. Do chwastów.Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. a) Był samotny b) Zwątpił w róże c .Test ten posiada typową budowę i sprawdza nie tylko wiedzę, ale i umiejętności uczniów.. żadna roślina nie stanowiła zagrożenia.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1.. Poziom trudno[ci: Zredni Karta odpowiedzi 1.. Podczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka.. Narrator, Mały Książę 0-1 4. c) o świcie następnego dnia 0-1 5.. Ulubionym zajęciem Małego Księcia było:9.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.3.. "Mały Książę" 0-1 6. c) A.de Saint Exupery 0-1 7. a) brak wody b) wyruszenie w drogę na .Jest to test sprawdzający znajomość lektury "Pan Tadeusz" oraz zagadnień językowych zgodnie z programem nauczania DKW-4014-72/99.. 8.Kto napisał książkę "Mały Książę" ?. Planecie Małego Księcia zagrażały: a) słonie.. Oto quiz z Małego Księcia Saint-Exupéry'ego..

Pytania s otwarte i zamkniˇte.

Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Jakie mogą być pytania na teście z treści ,,Małego Księcia'' ?Mały Książę - Test.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety .1.Jak nazywała się planeta Małego Księcia ?. Z jakiej planety pochodzi Mały Książę i kogo oswoił, a kto pomógł mu pożegnać się z Ziemią.. c) wodę.. - W 1909 roku nie potraktowano poważnie tureckiego Astronoma, ponieważ miał bardzo dziwne ubranie.. Do zboża.. Jest to test, który pomoże Ci przygotować się do egzaminu z małego księcia.. Ulubiona rozrywka Ma³ego Ksiêcia to: 12. średniej wielkości.. Mały książę.. 7.Jak zaczyna się książka ?. Co czuł Mały Książę, gdy po raz pierwszy zobaczył różę?. Kto uratował Danuśkę przed zemstą Zygfryda?. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. braku paliwa w maszynie.. 2.Kto mieszkał na np.3 planecie którą odwiedził Mały Książę?. Chciała być piękna, więc dojrzewała bardzo, bardzo powoli.. Kiedy i gdzie odbył się ślub Zbyszka i Danuśki?. Do pędów róż.. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi..

Pytania są otwarte i zamknięte.

Mały Książę -.. Róża pewnego dna zwiędnie.. O narysowanie pudełka.. 1) Kim był narrator a) Pilotem b) Lekarzem c) Astrologiem 2) Do czego były podobne baobaby a) Do zboża b) Do małp c) Do chwastów 3) Ile razy w ciągu dnia widział mały książę zachodów słońca a) 43 b) 29 c) 74 d) 51 4) Dlaczego mały książę opóścił swoją planete?. Przeznaczony jest dla klasy II gimnazjum.. w przybliżeniu tak duża jak Ziemia.. a) nie odbył się , bo Danuśka zmarła ; b) w Spychowie , w czasie świąt .. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Obejrzał zachód słońca.. Autorem książki "Mały Książę" jest: ……………………………………………………………….. O narysowanie baranka.. swej planecie?. Wyczyścił 3 wulkany i wyplewił swą planetę.Kartkówka z wiadomości o lekturze "Mały Książę" GR A.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. O narysowanie węża boa zamkniętego i otwartego.Czy znasz Małego Księcia?. Tagi dla tego testu: wiedza.. b) większej od Ziemi.. c) o małych rozmiarach.. 5.Gdzie wylądował pilot ?. Dasz naj ?TEST OCENIAMY ZGODNIE Z PODANYMI NIŻEJ SUGESTIAMI Wariant A Numer zadania Odpowiedź Punktacja 1. ósmego dnia (licząc od zepsucia się motoru) 0-1 2. pustynia Sahara 0-1 3.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..

Prawdziwy zachwyt.Test z lektury Mały Książe.

Róża całkowicie rozwinęła się niespodziewanie pewnego poranka.. Na bezludnej wyspie.. test dodany 10 lat temu przez madusia95.Jest to test, który pomo|e Ci przygotowa siˇ do egzaminu z maBego ksiˇcia.. 6.O co poprosił Mały Książę człowieka gdy pojawił się na Ziemi?. a) Zbyszko ; b) Sanderus;Mały Książę nigdy nie rezygnował z raz zadanego pytania.. TEST Z "MAŁEGO KSIĘCIA" - lektura dla klasy II gimnazjum - I Zadania zamknięte 1.Planeta Małego Księcia to: A) B 662 B) B 612 C) B 612 D) B 666 2.. 4.Kogo kochał Mały Książę ?. Rozwiąż nasz quiz1.. W jaki sposób narrator znalazł się na pustyni?. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuStrona 6 z 27 OPOP-200-1904Zadanie 4.. Kwiaty są słabe.. Zapraszamy!. Sprawdź, czy pamiętasz, co namalował dla chłopca pilot.. Róża jednak wolno rozkwitała.. Test składa się z 12 pytań.. Zanim Mały Książę wyruszył w swą podróż.. Pokłócił się z różą.. Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury pt. Mały Książę.. Odkrył ją: A) Grek B) Francuz C) Turek D) Włoch1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?. Czy narrator wykonał .Temat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Co dla Małego Księcia było najcudowniejszym widokiem na świecie?. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.12..

Punktacja za zadania zamknięte /0-1 pkt/, za zadania otwarte /0-5 pkt/.

Test zawiera 7 pytań zamkniętych i 8 zadań otwartych.. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. 6.O co Mały Książę poprosił pilota ?. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę.. (1 pkt) Oceń prawdziwość podanych stwierdzeń w odniesieniu do całego utworu Mały Książę.. W Małym Księciu zestawiono na zasadzie przeciwieństwa świat dzieckaTest z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. 5.TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Mały .test szczegółowy z małego księcia.. Ludzi 12.. Rozwiąż test ».. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Tak Copyright Wirtualna PolskaMały Książę czuł, że z takiego niezwykłego pędu rozkwitnie coś pięknego.. Co przedstawiał pierwszy rysunek wykonany w dzieciństwie przez autora?. Po chwili milczenia Mały Książę rzucił jakby z urazą: 124 — Nie wierzę ci!. To że na jego planecie wyrośnie wielki baobab.. Dlaczego Ma³y Ksi¹¿ê obawia³ siê baranka.Testy do sprawdzianów i kartkówek z lektur - lepsze od chomikuj.. Dlaczego Ma³y Ksi¹¿ê ba³ siê baobabów na.. Łącznie można uzyskać 28 pkt.c) mężem Jagienki z Długolasu; d) wszystkie odpowiedzi są prawidłowe .. Nowa era, zamkor, pwn, inne: 2013.. 3.Jak wyglądała planeta Małego Księcia ?. Opisz planetê Ma³ego Ksiêcia.. - Dla Małego Księcia najcudowniejszym widokiem na świecie był zachód słońca.. Byłem zirytowany śrubą i odpowiedziałem byle co: 121 — Kolce do niczego nie służą, to czysta złośliwość ze strony kwiatów!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt