Streszczenie na sygnale 360

Pobierz

Na sygnale odc.. 363 - To nie tak miało być .. "Na dobre i na złe" odcinek 836 w środę, 23.02.2022 o godz. 20.55. odc.. W Leśnej Górze pojawia się nowa ratowniczka, Julka.. 353 - Jak kocha, to nie poczeka.. Britney i Nowy jadą do starszego pacjenta podejrzanego o zawał.. 354 - Poszukiwany.. Kolejnym pacjentem ratowników jest kochliwy Portugalczyk, który ucierpiał podczas romantycznej schadzki.. Britney i Piotr wciąż ofiarnie trenują z Nowym - licząc na to, że sport pomoże mu otrząsnąć się po utracie ukochanej.. Basia, Piotr i pan Zdzisio są za to świadkami wypadku.Streszczenia odcinków, zwiastuny odcinków, zdjęcia z planu, nieemitowane sceny, ekskluzywne materiały, wywiady z gwiazdami.. Na sygnale 6 sezon odcinek 187 - opis, streszczenie: Wzorowy ojciec.. Serial obyczajowy Britney i Nowy jadą do pacjenta w starszym wieku, u którego mogło dojść do zawału.. Zespół doktora Banacha odbiera wezwanie do człowieka chorego na raka trzustki.. Kierowca karetki potrąca przechodzącą przez ulicę kobietę i ucieka.Więcej o Na sygnale Na sygnale odc.. Britney i Nowy jadą do starszego pacjenta podejrzanego o zawał.. Na sygnale odc.. Strzelecki, wbrew regulaminowi, odchodzi od pacjenta, by malca uratować.Na sygnale - streszczenia Na sygnale, odcinek 332 - opis, streszczenie: Artur Góra znika po wieczorze kawalers… Na sygnale, odcinek 330 - opis, streszczenie: Adam całuje Basię, ale żona go .Na sygnale - odcinek 362 - Śmiertelne ryzyko - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl..

361 - Przywiązanie Na sygnale .

Na pierwszym dyżurze trafia do zespołu doktora Góry.. odc.. Na sygnale odc.. odc.. odc.. Na sygnale odc.. Na sygnale odc.. "Na sygnale" 6 sezon odcinek 187 w TVP2 w czwartek, 18.04.2018, o godz. 21.40.. Na sygnale odc.. 360: Chodził wilk razy kilka.. Na sygnale odc.. 樂 Na Sygnale dziś o 21:00 oraz w piątek o 21:35 w.Na sygnale - odcinek 326.. 359 - Benio i Czarek .. Benio i Czarek Na sygnale .. Podczas wizyty u chorego okazuje się, że w pobliżu pomocy potrzebuje duszące się dziecko.. 352 - Moja i twoja depresja.. Na sygnale odc.. Szybko odkrywają, że "problem" seniora ma związek… z jego urodzinami.. odc.. "Na sygnale" 6 odcinek 187: Doktor Banach .Scenariusz: Autorami scenariuszy do odcinków serialu "Na sygnale" są Robert Mąka, Kacper Szymański, Monika Sitek, Dominik Matwiejczyk, Piotr Subbotko, Bartosz Blaschke, Dorota Jankojć-Poddębniak, Dominika Łapka, Tomasz Jurkiewicz, Krzysztof Kasior, Justyna Mojkowska, Łukasz Walczak, Małgorzata Sobieszczańska, Katarzyna Lesisz, Małgorzata Giec, Marzena Podgórska, Joanna Budzowska, Małgorzata Matera, Maura Ładosz, Bartosz Janiszewski, Izabela Aleksandrowicz, Krzysztof Kopka .About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators .Niezidentyfikowany ranny ratownik w lokalnej karetce wypełnionej..

Na sygnale odc.

Szybko odkrywają, że "problem" seniora.. ROZWIŃ.. 358 - Do ostatniego wejrzenia.. - opis, streszczenie: Wyziębiona dziewczynka, którą .. "Na Wspólnej" odcinek 3377 we wtorek, 22.02.2022 o godz. 20.15.. Na sygnale odc.. "Na Wspólnej" odcinek 3377: Nina chce, żeby Renata i Sławek nigdy nie mówili Zosi, kto jest jej .. Streszczenie.. Wszystko co chcesz wiedzieć o swoim ulubionym serialu.Britney i Piotr trafiają na alkoholika, który cierpi na nadciśnienie i nie bierze leków.. "Na dobre i na złe "odcinek 836 " Jeszcze zabiorę cię na tańce?". Basia, Piotr i pan Zdzisio są świadkami wypadku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt