Test wiedzy afryka kazika

Pobierz

dziadka 3.. 12,803 rozwiązania.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Afryka Kazika - - Test.. Z przygód krasnala Hałabały.. Skomentuj.. Wysłuchaj uważnie fragmentu lektury Afryka Kazika Łukasza.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego.. Wysłuchaj uważnie fragmentu lektury Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego.. Połącz nazwisko z osobą.. Rozwiąż test.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Afryka Kazika.. 1) Jak się nazywa główny bohater książki?. Rozpocznij test.. wczoraj 08:40.. Sprawdź się!. Rezultatem naszego projektu było stworzenie magazynu podróżniczego.Ilustruje opowiadanie zdjęciami, mapą podróży po Afryce, prezentacją, filmem… Czas: 50 - 60 minut.. Czas na odpowiedź:.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż trudny test z lektury Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego.. a) samochodem b) rowerem c) statkiem 3) Jak nazywają się góry, na które Kazik wspinał się w wiosce Beni?Test wiedzy na temat powieści Afryka Kazika.. Kliknij, by wydrukować.. autor książki Afryka Kazika.Afryka Kazika to książka na motywach reportaży Kazimierza Nowaka, który jest dzisiaj uznawany za.. "Afryka Kazika" to lektura sugerowana dla klas 1-3.. Karta pracy 2 - Dowiemy się, jak Kazimierz Nowak spędził święta Bożego Narodzenia w czasie swojej podróży po Afryce Boże Narodzenie na pustyni (c.d.).

Quiz wiedzy z lektury "Oto jest Kasia".

Przygotowalam test sprawdzajacy.. Czyje przybycie na dworzec wywołało wielkie zamieszanie wśród ludzi?. znajomosc lektury Karolcia" Marii Kruger.. Bastet nazywana jest?. Jak dobrze pamiętasz treść książki "Afryka Kazika"?. Bogowie Egipscy.. Fragment książki Łukasza Wierzbickiego pt. " Afryka Kazika"Afryka: Stolice - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Pytania konkursowe związane z książką Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Przygotowany w oparciu o książkę Afryka Kazika test utrwala w głowach uczniów informacje wyniesione z książki Łukasza Wierzbickiego.. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.Quiz wiedzy, w którym motywem przewodnim są książki - i imiona.. Powiązane z testem z Afryki Kazika.Drodzy uczniowie!. 1) Jak miał na nazwisko Kazik- główny bohater książki?. Jak dobrze znacie nową lekturę "Afryka Kazika"?. Afryka Kazika - Afryka Kazika - AFRYKA KAZIKA - Afryka Kazika - AFRYKA KLASA 8 - Afryka Kazika - rozwiążę krzyżówkę - AFRYKA KAZIKA- TEST Z LEKTURY.Test wiedzy na temat powieści Afryka Kazika..

Sprawdźcie swoją wiedzę z naszym quizem!afryka kazika.

Ryszarda Kapuścińskiego 4.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego.. Rozwiąż test .Jak dobrze znacie nową lekturę "Afryka Kazika"?. Sprawdźcie swoją wiedzę z naszym quizem!. Ryszard Kapuściński.. Kliknij, by wydrukować.Test wiedzy na temat powieści "Afryka Kazika".. a) Nowak b) Kowal c) Dworak 2) Z jakiego miasta Kazik wyruszył w swoja podróż do Afryki?. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Wszystko co trzeba wiedziec o utworze Afryka Kazika ukasza Wierzbickiego znajdziecie na streszczenia.pl.Plik TEST ZNAJOMOSCI LEKTURY Kubus Puchatek.doc na koncie uzytkownika Joanna-joah71 folder Inne sprawdziany Data dodania: 27 sty 2010.zwiazanych z lekturami spoza nowego kanonu.Wielki Maraton Czytelniczy - test z "Afryki Kazika" 07-04-2016.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Afryka Kazika, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Na czyj przyjazd pociągiem czekał chłopiec wraz z mamą na peronie?. Matematyka kl. 1-3; Matematyka kl. 4; Matematyka kl. 5; Ciekawostki matematyczne; Matematyka onlinePraca z lekturą może być fascynująca również poprzez zdalne nauczanie.. Ortografia; Językowe łamanie głowy; Ćwiczenia językowe; Czytanie ze zrozumieniem; Pisanie z. przyjemnością :) Analiza utworu literackiego; Ćwiczenia do lektur; J. polski - Ćwiczenia ONLINE; Matematyka kl. 1-5..

Test wiedzy online z lektury szkolnej Dywizjon 303.

Autorem książki jest Łukasz Wierzbicki.. a) Kazimierz Nowicki b) Kazimierz Nowak c) Kazimierz Nowik 2) W jaki sposób Kazik dostał się z Neapolu do Afryki?. Akcja książki rozpoczyna się na dworcu kolejowym w: Warszawie 2.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!AFRYKA KAZIKA- Z LEKTURY - Test.. Przed Wami quiz wiedzy o lekturze Afryka Kazika Łukasza Wierzbickiego.. Odpowiedz na pytania.. Zaznacz poprawna odpowiedz,Testy z wiedzy ogólnej; Język polski kl. 1-5. a) z Warszawy b) z Wrocławia c) z Poznania 3) Przed jakim zwierzęciem Kazik obronił łaciatego kundelka?test: Afryka Kazika.. Na potrzeby mojej klasy przygotowałam projekt klasowy zatytułowany"Afryka Kazika", a książka Ł. Wierzbickiego o tym samym tytule stała się dla nas przewodnikiem i wytyczała kierunki działań.. Połącz nazwisko z osobą.. użytkownik deina.. Wyrażamy własną opinię - Kończymy zdania ; Piszemy list w imieniu Kazika - Ćwiczenie redakcyjne ; Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka z hasłem // odp.Afryka: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.1.. Przygody Nowaka są niezwykłe - czasem egzotyczne, czasem zabawne, a czasem przerażające.Preview this quiz on Quizizz.. 22 października 2016 Przez biblioteka..

Przed Wami quiz wiedzy o lekturze Afryka Kazika Łukasza.

Łukasz Wierzbicki, polski reporter.. polski reporter, znany pisarz i podróżnik.. Rozwiąż test.Darmowy quiz: "Afryka Kazika" - test znajomości lektury w kategorii Szkoła podstawowa.. Wierzbickiego.. Co pewnego dnia niespo.Afryka Kazika na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jak Krak zbudował Kraków.. Jak dobrze pamiętasz treść książki Afryka Kazika?. Jak dobrze pamiętasz treść książki Afryka Kazika?Potrzebujesz testu do konkursu - wydrukuj.. Quiz wiedzy · Liceum "Proces" - test znajomości lektury.. Afryka Kazika DRAFT.. Afryka Kazika..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt